Rezerwacja online

21 Wrz 2023
22 Wrz 2023
Od 170.00 / noc
Sprawdź dostępność

Szkolenia i konferencje Bydgoszcz

Park Hotel Tryszczyn oferuje 3 klimatyzowane sale konferencyjne, mogące pomieścić łącznie 220 osób.

Park Hotel Tryszczyn - Konferencje

Park Hotel Tryszczyn może pomieścić łącznie 220 osób w trzech klimatyzowanych salach konferencyjnych, dlatego to idealne miejsce aby zorganizować szkolenia, konferencje, seminaria, warsztaty, spotkania biznesowe i inne eventy firmowe w pobliżu miasta Bydgoszcz. Dla uczestników oraz prowadzących Park Hotel Tryszczyn oferuje specjalne ceny noclegów. Organizatorzy konferencji oraz szkoleń mogą liczyć na indywidualną wycenę naszych usług.

 

Wygodne pokoje

Uczestnicy spotkań biznesowych mają do dyspozycji ponad 100 miejsc noclegowych w 51 komfortowych pokojach. Dodatkowo posiadamy parking w obrębie hotelu na ponad 80 samochodów. Gwarantujemy wygodne i bezpieczne zakwaterowanie.

Dogodna lokalizacja

Park Hotel Tryszczyn położony jest w pobliżu Bydgoszczy, dzięki czemu świetnie sprawdza się w kwestii organizacji seminariów, narad firmowych czy warsztatów. Daje również szereg możliwości w organizacji czasu wolnego po wykładach.

W dobrej formie

Nasza Restauracja dla utrzymania odpowiedniej koncentracji i dobrej formy uczestników spotkań oferuje odświeżające i lekkie przerwy kawowe już od 15 zł/os oraz pyszne lunche w cenie od 35 zł/os.

Pomoc w organizacji konferencji

Każdy organizator przygotowujący konferencję w Park Hotel Tryszczyn ma swojego Koordynatora, jego opieka i kompetencje są gwarantem pomyślnie przeprowadzonego spotkania. Dlatego też szkolenia, konferencje i inne wydarzenia są dopracowane w każdym szczególe. Jeśli szukasz miejsca na organizację konferencji lub innego wydarzenia w mieście Bydgoszcz lub okolicach, to oferta Park Hotel jest doskonałą propozycją.

 

/o-restauracji

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij